Телефони компанії

Який пружинний блок обрати?

Щоб купити матрац ортопедичний Україна та не розчаруватись, необхідно серйозно підійти до питання його вибору. Одним з важливих критеріїв вибору є пружинний блок. Існує два типа пружинних блоків - залежний Bonnel та незалежний Pocket Spring.

Перевагами матраців з залежними пружинами є їхня доступна ціна та довговічність. Взаємозалежність пружин дозволяє рівномірно перерозподіляти навантаження по всьому периметру матраца. Такі моделі досить добре витримують навантаження. Проте, такі моделі не підходять для пар з великою різницею у вазі, адже буде створюватись ефект "хвилі".

Незалежний блок Pocket Spring має свої особливості. Кожна пружина ізольована від сусідніх за допомогою упаковки в окремий чохол. Це дозволяє їй точково реагувати (стискатися) тільки у відповідь на тиск. Таким чином, досягається не тільки ортопедичний ефект, а й анатомічний, тобто точне відтворення контурів тіла з усіма фізіологічними вигинами. Такий варіант зазвичай є дорожчим.

Знаючі ці характеристики, Ви можете обрати пружинний блок відповідно до своїх потреб. Якісні матраци обох пружинних блоків представлені в компанії Vento. Доступні ціни та відмінна якість гарантовані.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create